Co pro Vás můžeme udělat

Co u nás získáte navíc

  Záruční dobu na celkové elektroinstalace jsme prodloužili na 5 let. S kvalitou námi odvedené práce to tedy myslíme opravdu vážně.

 Vstřícný přístup a kvalitní řešení Vašich požadavků.

kvalitní elektrikář

Zabezpečovací systémy - alarmy a kamerové systémy

   

Elektronický zabezpečovací systém Jablotron (EZS)

klávesnice Jablotron

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

Proč montujeme Jablotron ?

 Zabezpečovací technikou se zabýváme  řadu let a snažíme se především o to, aby kvalita námi dodávaných služeb a výrobků byla vždy na špičkové úrovni. Pro střežení objektů, ať už se jedná o byt, rodinný dům, či kancelář používáme léty prověřenou, řadou testů oceněnou, značku Jablotron. Jsme certifikovanou firmou pro montáže zabezpečovacích zařízení této značky. Montáží tohoto sytému získáte nejen perfektní zabezpečení Vašeho objektu, ale také slevu na pojistném a pětiletou záruku na celý systém.

Udělejte si představu o ceně - ceny typových instalací.

Jedná se o inteligentní modulární systém, který může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika, přehledné hlášení o narušení střežených zón obdržíte na mobilní telefon, nebo jej obdrží zabezpečovací agentura tzv. PCO (pult centrální ochrany).

Jde o komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu. Umožňuje řídit přístup (otevírat elektrické zámky, garážová vrata, brány apod.). Otevření je možné zadáním číselného kódu, přiložením bezdotykového čipu nebo dálkovým ovládačem (např. z auta). Otevírání je přitom logicky propojeno s funkcí střežení.

klávesnice Jablotron

Zabezpečovací systém nabízí i domovní automatizaci, ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem či mobilním telefonem. Celý systém lze ovládat přes mobilní telefon, na který budete zároveň dostávat přehledné hlášení o narušení střežených zón. Zabezpečovací systém je v celé České republice možno sjednat střežení pultem centrální ochrany na půl roku zdarma. Díky tomu při poplachu přijede zásahová jednotka. Zabezpečení je rovněž vhodné pro střežení zahrad, zahradních domků, kočárkáren, sklepů a dalších prostor.

Kamerové systémy AirLive

kamera AirLive

Pro kamerové systémy využíváme převážně produktů firmy AirLive. Jedná se špičkové výrobky, které jsou dlouhé léta prověřeny uživateli z celého světa. Jde o kompletní sortiment pro kamerové systémy, IP kamery s rozlišením až pět megapixelů, záznamové zařízení s kapacitou až 6TB. Online obraz můžete mimo jiné, sledovat pomocí mobilního telefonu, ať jste kdekoliv. Systém lze, díky alarmovým výstupům, provázat se zabezpečovacím zařízením EZS a vytvořit tak komfortní zabezpečovací systém.

IP kamera AirLive IP záznamové zařízení Core NVR