Co pro Vás můžeme udělat

Co u nás získáte navíc

  Záruční dobu na celkové elektroinstalace jsme prodloužili na 5 let. S kvalitou námi odvedené práce to tedy myslíme opravdu vážně.

 Vstřícný přístup a kvalitní řešení Vašich požadavků.

kvalitní elektrikář

Změny a úpravy elektroinstalace pro nové kuchyně

elektroinstalace v kuchyniZvažujete výměnu staré kuchyňské linky za novou? Nebo jste koupili byt v novostavbě? Pak je jasné, že budete potřebovat elektrikáře.

Kuchyňské studio provede návrhy nové kuchyně a vytvoří výkres požadované elektroinstalace. Dle výkresu, naši elektrikáři provedou požadované změny. Posunutí zásuvek, vytvoření nových obvodů a kabeláže, například pro nové LED osvětlení.

Není dobré to podcenit. V dnešní kuchyni, je spotřebičů více než dříve. A právě proto, nemůže stará elektroinstalace kuchyně vyhovovat. Dalo by se namítnout, že energetická třída dnešních spotřebičů (A+ a lepší), přeci znamená, že spotřebují méně energie. To je sice pravda, ale protože se dnes klade důraz na časovou úsporu, tak příkon každého spotřebiče je vyšší než dříve. Udělají stejnou práci efektivněji a za kratší dobu.

Kuchyň je srdce domova - bez kvalitní elektroinstalace nebude tlouct správně

Nejčastější projev špatné elektroinstalace, je vypadávání jističů. Nemožnost zapnutí více spotřebičů součastně apod. Tyto závady jsou způsobeny nedostatečným počtem obvodů v kuchyni. Rádi Vám poradíme a provedeme elektroinstalaci tak, aby jste neměli jediný výpadek.

Nejmodernější technologie do Vaší Kuchyně

 - LED osvětlení pracovní plochy, skleněných polic a výplní, dekorativní zvýraznění designových linek

 - Zvýšení bezpečnosti pomocí inteligentních modulů. Odpojení příslušných spotřebičů v době, kdy v domě nikdo není. Navázáním například na zabezpečovací systém či centrální domovní systém.

  - Instalace detektoru unikající vody (např.porucha myčky či prasklá přívodní hadice) a následné uzavření hlavního přívodu vody do bytu či domu.

 -  Instalace požárního detektoru s rozšířenou funkcí, oznamování poplachu na mobilní telefon či PCO.

V dnešních elektroinstalacích se meze nekladou. Stačí nápad a realizace je hračkou.

 Dále také provádíme připojení nových spotřebičů (el.trouby, varné desky, digestoře apod.) 

Na této stránce jsme poukázali na problematiku elektroinstalace pro novou kuchyň, úpravy a rekonstrukci elektroinstalace v kuchyni, inteligentní elektroinstalaci v kuchyni, náročnost kuchyňských spotřebičů, LED osvětlení kuchyně a plánování nové kuchyně.