Co pro Vás můžeme udělat

Co u nás získáte navíc

  Záruční dobu na celkové elektroinstalace jsme prodloužili na 5 let. S kvalitou námi odvedené práce to tedy myslíme opravdu vážně.

 Vstřícný přístup a kvalitní řešení Vašich požadavků.

kvalitní elektrikář

Tepelná čerpadla, elektrické kotle, regulace vytápění

regulace nibeZvažujete změnu způsobu vytápění? Požadujete efektivní regulaci?

Tepelná čerpadla Nibe a Panasonic

Provádíme elektrické přípravy, připojení a regulaci tepelných čerpadel. Ve spolupráci s firmou SVP solar, provádíme celistvé dodávky tepelných čerpadel Nibe a Panasonic.

Elektrické kotle, příprava, připojení, regulace a opravy

Pro elektrické kotle všech značek provádíme elektrické přípravy, jejich samotné připojení, regulaci pomocí klasických termostatů nebo dálkového ovládání pomocí SW aplikace přes chytrý mobilní telefon. Provádíme také opravy elektrických kotlů, výměnu vadných spínacích relé apod.

Elektrické podlahové vytápění

Podlahové vytápění částečné (koupelny, kuchyně), či celkové, pomocí topných rohoží a fólií. Doplňkové vytápění venkovních prostor (chodníků a příjezdových cest). Dále vytápění okapů a odtokových kanálků.

Regulace vytápění - drátové a bezdrátové termostaty, inteligentní řídící systémy

V dnešní době je nespočet možností, jak řídit vytápění domácnosti. Regulace může být obyčejná, pomocí jednoho termostatu, ale také mnohem efektivnější. Je možné řídit teplotu místností individuálně, pomocí centrálního panelu, nebo také vzdáleně, pomocí aplikace na mobilním telefonu. Do této regulace pak spadá například i řízení předokenních rolet. Výhodou je i fakt, že většina regulace se dá provádět bezdrátově.

 Krbová kamna s výměníkem - záloha oběhového čerpadla

Zřizujeme bezpečnostní opatření proti přehřátí tepelného výměníku krbových kamen. V případě, že dojde k výpadku elektrického proudu, zaručuje tento systém, bezpečný chod oběhového čerpadla. Tímto nemůže nastat situace, kdy dojde k přehřátí a následnému zničení tepelného výměníku, případně celého topného systému.

aplikace nibe