Co pro Vás můžeme udělat

Co u nás získáte navíc

  Záruční dobu na celkové elektroinstalace jsme prodloužili na 5 let. S kvalitou námi odvedené práce to tedy myslíme opravdu vážně.

 Vstřícný přístup a kvalitní řešení Vašich požadavků.

kvalitní elektrikář

Domácí audio a video telefony, přístupové systémy

    

video telefon

Nové instalace domovních audio a video telefonů

Provádíme instalace domovních audio a video systémů, nejen do novostaveb rodinných domů. Základní, ale také nadstandardní sestavy s audio nebo audio-video komunikací. Přístupové čipové systémy s navázáním na zabezpečovací systém objektu. Kabelové (drátové) a bezdrátové domovní komunikační systémy. Kabelové přípravy, zapojení a nastavení systémů, které lze rozšířit o externí kamery. V naší nabídce máme i designové audio a audio-video telefony, pro použití do vícenásobných rámečků (spolu s vypínači apod). Samozřejmostí je dodávka elektrických vrátných. Systémy lze přizpůsobit pro ovládání otevření vjezdové brány, garážových vrat, rozsvícení světel u příjezdových cest a chodníčků.

zvonkové tablo

Rekonstrukce a opravy domovních telefonů, SVJ a bytová družstva

Pro panelové a činžovní domy nabízíme rekonstrukce zastaralých systémů, výměnu za moderní technologii, nebo jen opravy stávajících systémů. Nové kabelové rozvody, či využití stávajících. Moderní čipové systémy s možností nastavení oprávnění vstupu apod. Dále nabízíme kamerové systémy pro společné prostory a zabezpečovací systémy pro kočárkárny a sklepy.

video telefon