Co pro Vás můžeme udělat

Co u nás získáte navíc

  Záruční dobu na celkové elektroinstalace jsme prodloužili na 5 let. S kvalitou námi odvedené práce to tedy myslíme opravdu vážně.

 Vstřícný přístup a kvalitní řešení Vašich požadavků.

kvalitní elektrikář

Datové rozvody, strukturovaná kabeláž

datové rozvodyKabelové datové rozvody (strukturovanou kabeláž) realizujeme nejen ve firmách, ale také v rodinných domech a bytech. Ukončení kabeláže v designových datových zásuvkách na jedné straně a patch panelech umístěných v rackových skříních, na straně druhé. Jestliže situace nedovoluje natažení nové kabeláže, lze využít takzvaných zařízení PowerLine, která umožňují přenos dat pomocí silových rozvodů (zásuvek).

Dodáme a nainstalujeme všechna zařízení, která jsou potřebná pro bezproblémový chod počítačových sítí.

Drát je drát a u Wi-Fi, to platí dvojnásob!

Jistě už dlouhou dobu používáte Wi-Fi, tak proč datové rozvody?

Je možné, že časem se objeví dokonalejší bezdrátová technologie, která se masově rozšíří do všech domácností. Bohužel skutečnost je nyní taková, že Wi-Fi domácí sítě, často provázejí výpadky a kolísající signál. Děje se tak nejvíce v hustě obydlených oblastech, kde vzniká velké zarušení. Samozřejmě na tom jsou lépe ti, co mají síť dobře nastavenou a použili kvalitní komponenty. Je jasné, že připojovat notebook, tablet a telefon pomocí kabelu je nesmysl. Jsou však zařízení, která je nejlepší k internetu, či jen k domácí síti, připojit pomocí kabelu.

Datové rozvody pro domácnosti

Je dobré pevně připojit stacionární počítač, datová úložiště, streamovací zařízení, multimediální centra (vhodné i pro přenos HDMI signálu), televizory a samozřejmě řídící jednotky inteligentních elektroinstalací.

A když nejde natáhnout datový kabel a Wi-Fi nechcete?

 Není nic jednoduššího, než použít zařízení PowerLine. Jedná se o zakódovaný datový přenos pomocí drátů silové elektroinstalace. Do zásuvky u modemu připojíte malou krabičku, propojíte datovým kabelem s modemem, či routrem. Do kterékoliv další zásuvky v rámci bytu či rodinného domu, připojíte druhou krabičku, sjednotíte kódování a můžete se připojit k internetu.

Strukturovaná kabeláž pro kanceláře a administrativní budovy

Bezchybný přenos datových souborů, elektronické pošty a internetových stránek, je základem dobře fungující firmy. Aby tomu tak bylo, je zapotřebí mít kvalitně navrženou a zhotovenou datovou síť. Realizujeme celistvé zakázky strukturované kabeláže. Standardně instalujeme kategorie 5E až 7.