Co pro Vás můžeme udělat

Co u nás získáte navíc

  Záruční dobu na celkové elektroinstalace jsme prodloužili na 5 let. S kvalitou námi odvedené práce to tedy myslíme opravdu vážně.

 Vstřícný přístup a kvalitní řešení Vašich požadavků.

kvalitní elektrikář

Ceník elektrikáři - cena elektroinstalace

zásuvka SchneiderV případě, že máte zájem o vytvoření nezávazné cenové nabídky, která je vždy zdarma. Tak nás prosím kontaktujte e-mailem, také můžete využít náš poptávkový formulář  nebo nám zavolejte:

Tel.: 773 900 106

Opravy, rekonstrukce a nové elektroinstalace

 

Požadujete opravu elektroinstalace silové (zásuvky, vypínače, jističe atp.), nebo opravu elektroinstalace slaboproudé (zvonkové, anténní, datové, zabezpečovací rozvody či systémy)?

Cenu za drobné opravy Vám dokážeme říci většinou předem, bez obhlídky. Stačí, když nám dostatečně popíšete problém s elektroinstalací. V některých případech pomůže zaslání fotky na e-mail.

Požadujete rekonstrukci elektroinstalace silové či slaboproudé?

Pro rekonstrukce či úpravy elektroinstalace v bytě, rodinném nebo bytovém domě, nebytových prostor atp., bude nutná naše návštěva. Před vytvořením cenové nabídky musíme zjistit součastný stav elektroinstalace. Na základě zjištěných informací, vytvoříme odpovídající cenovou nabídku. Za kontrolu stavu a cenovou nabídku se samozřejmě nic neplatí.

Požadujete novou elektroinstalaci ? (novostavby či celkové rekonstrukce objektu)

Cenová nabídka elektro prací, se tvoří na základě projektové dokumentace (PD), nebo požadavcích investora. Na základě PD a Vašich požadavků, Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku. Konzultace v místě realizace a cenová nabídka je samozřejmě zdarma.