Co pro Vás můžeme udělat

Co u nás získáte navíc

  Záruční dobu na celkové elektroinstalace jsme prodloužili na 5 let. S kvalitou námi odvedené práce to tedy myslíme opravdu vážně.

 Vstřícný přístup a kvalitní řešení Vašich požadavků.

kvalitní elektrikář

LED osvětlení, návrhy a montáže

RGB ovladačZabýváme se návrhem a montáží moderních LED technologií. Provádíme výměny stávajících světelných zdrojů za úsporné kvalitní LED osvětlení. Tyto moderní světelné zdroje lze použít jako hlavní a dekorativní osvětlení. Spolupracujeme s firmou LuxoProfi (LED technologie a příslušenství) a firmou Alumia (speciální hliníkové profily). LED osvětlení kuchyňské pracovní desky, dekorativní osvětlení polic a skleněných výplní, světelné podtržení designových linek.

LED technologie je úsporná

RGB ovladač kulatý

Při návrhu na výměnu stávajících neúsporných osvětlení, dodáváme přehlednou tabulku návratnosti investic do LED technologií. Úspora je přímo úměrná životnosti použitých komponent. Používáme LED žárovky, panely a pásky od kvalitních výrobců, aby životnost a návratnost byla co nejvyšší. Jako velice efektivní se jeví použití LED světelných zdrojů v kancelářských a prodejních prostorech.

LED pásky - Tisíce barev, tisíce využití. Ovládání LED osvětlení pomocí Wifi

Sledujeme a plně využíváme ty nejmodernější technologie. Díky tomu Vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní a vyspělé řešení. Pro vytvoření kouzelných světelných scén, tak můžete používat třeba i Váš mobilní telefon. Ovládání světel tak může být drátové, či zcela bezdrátové. Pomocí WiFi sítě pak ovládáte RGB (plnobarevné) LED pásky, které dají domovu další rozměr. LED pásek dekorace

LED pásky se dají všestranně použít ve vnitřním i venkovním prostředí. Dekorativní osvětlení schodišť, nábytku, pohledových výklenků, kuchyňských linek, koupelen, bazénů, chodníčků, příjezdových cest, vánoční osvětlení zahrad a rodinných domů. Zkrátka, LED technologii se meze nekladou.

LED scény